Войти


Оставить отзыв Консультация
О компании

Компанія БРЕГО являється спільним українсько-польським підприємством. Діяльністю компанії є виготовлення найякісніших будівельних матеріалів, таких як: збірно-монолітне керамзитобетонне та щебеневобетонне перекриття ТЕРІВА ,монолітні плити перекриття VECTOR, керамзитобетонні стінові блоки та блоки для перегородок, фундаментні блоки, перемички типу «L-19», опалубочні елементи для зовнішніх та внутрішніх стін, відповідно, типу «L» та «C» . Продукція виготовляється за новітніми технологіями та з високоякісних матеріалів, які відповідають сучасним стандартам, що дозволяє будувати ефективно та дешево.

Ми завжди раді задовольняти Ваші потреби комплексним підходом, тому крім виготовлення і здійснення поставок матеріалів, надаємо також професійні технічні консультації.

На відміну від монолітних, наші часторебристі перекриття ТЕРІВА не вимагають опалубки, а в порівнянні із збірними перекриттями із залізобетонних плит - не потребують застосування важкого устаткування.

Часторебристе перекриття ТЕРІВА - це збірно-монолітна конструкція, що представляє собою систему з несучих балок і полегшених пустотілих блоків-вкладишів, що заповнюють простір між балками. Після закінчення монтажу конструкція заливається бетоном, який, твердіючи, утворює ребристу монолітну плиту. Переваги перекриття TERIVA:

Перекриття TERIVA значно легше традиційних перекриттів. Воно характеризується одночасно легкістю і міцністю.

Основні переваги даної технології:

• низькі витрати

• монтаж без використання великогабаритного будівельного обладнання

• простота і швидкість виготовлення

• велика площа перекриття

• висока шумо-і теплоізоляція

• довжина балки-2.2-8м, з градацією 20см

• У порівнянні з монолітним перекриттям істотно знижується обсяг арматурних робіт. У підсумку перекриття TERIVA виявляється приблизно в два рази дешевше, ніж монолітне, з урахуванням всіх матеріалів і трудовитрат. Скорочення витрат досягається за рахунок:

• меншої вартості матеріалів

• меншої вартості робіт при скороченні часу на їх проведення (100м2 перекриття збирається трьома робочими за 3 дні)

• відсутність опалубки (використовуються тільки тимчасові опори)

Технологія TERIVA дозволяє легко перекривати будови зі складними конструктивними елементами.

Всі перераховані переваги перекриттів TERIVA переконливо свідчать про те, що це - ідеальний варіант при використанні газобетону, керамзитобетону та інших прогресивних стінових матеріалів. Таким чином виключається наявний технологічний перекіс, коли стінові конструкції будинку-сучасні, теплі, легкі і міцні, а перекриття влаштовуються «по старинці» з плит або моноліту-важкого і дорогого.

Підкреслимо, що подібні конструкції вже два десятки років використовуються в будівництві нашими Європейськими сусідами і безповоротно підтвердили свої найкращі якості.

Час переконається в них і Українським будівельникам.